Logowanie

Logowanie odbywa się poprzez wprowadzenie nazwy użytkownika w polu „nazwa użytkownika”, np. Nowak45 oraz hasła w polu „hasło” (hasło wpisane przy rejestracji) i rozwiązanie zadania matematycznego (filtr antyspamowy). Po uzupełnieniu pól wystarczy kliknąć przycisk „ZALOGUJ”.

Rejestracja

W celu rejestracji należy podać tylko prawdziwe dane, aktualny e-mail oraz wymyślone przez użytkownika hasło. Po wpisaniu wszystkich danych i wciśnięciu przycisku „ZAREJESTRUJ SIĘ” rejestracja zostanie zakończona.

Na podany adres e-mail zostanie automatycznie wysłana wiadomość o dokonaniu rejestracji wraz z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link aktywacyjny aktywujesz swoje konto i przejdziesz do portalu Granty na Granty – Eksperci. Od tego momentu będziesz pełnoprawnym użytkownikiem portalu.

Mój profil

Każdy zarejestrowany użytkownik, po zalogowaniu może przejść do swojego indywidualnego profilu użytkownika. W tym miejscu może edytować wszystkie podane w trakcie rejestracji informacje. Aby zwiększyć swoje szanse na udział w ocenie wniosków w Programie Granty na Granty zalecamy aktualizację danych na bieżąco!

Usuwanie konta

Jeśli chcą Państwo usunąć swoje konto z portalu Granty na Granty – Eksperci prosimy o kontakt z administratorem portalu.

Problem z rejestracją

Przy pojawiających się problemach z rejestracją należy sprawdzić, czy nie zakładali już Państwo konta zawierającego dany adres e-mail. W wypadku innych problemów prosimy skontaktować się z administratorem portalu.

Problem z logowaniem

Przy problemie podczas logowania upewnij się, że wpisane przez Ciebie dane są poprawne. Nazwa użytkownika powinna być identyczna z podaną przy rejestracji. Upewnij się, że podane hasło jest poprawne i czy nie wpisujesz go przy włączonym klawiszu „caps lock”. Jeśli wprowadzane przez Ciebie dane są poprawne i nadal masz problemy z zalogowaniem, skontaktuj się z administratorem portalu.

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wciśnij przycisk „ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?” w zakładce Logowanie. Zostaniesz poproszony o podanie swojej nazwy użytkownika lub adresu e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem resetującym hasło. Po zresetowaniu hasła zostaniesz poproszony o wprowadzenie nowego hasła. Gdy nie pamiętasz adresu e-mail, musisz skontaktować się z administratorem portalu.